.

Aktuality

více

.

Semináře

více

.

Projekty

více

.

Souhrn metodických předpisů

více

Kdo jsme

Česká asociace hasičských důstojníků, z.s., byla založena v roce 1996 jako občanské sdružení, za účelem vytvoření odborné platformy vedoucích představitelů tehdejších Hasičských sborů okresů a měst k prosazení vysoce odborného názoru na požární ochranu ve vztahu k orgánům státní správy i samosprávy, jakož i ve vztahu k Vládě ČR a Parlamentu ČR.

V průběhu doby se činnost v České asociaci hasičských důstojníků, z.s., otevřela všem důstojníkům Hasičského záchranného sboru ČR.

Další informace

int(1)

Aktuality

 • Statistiky CTIF

  19.6.2024

  Na webu ČAHD byly publikovány statistiky CTIF

 • Oznámení o volném pracovním místě pro hasiče ve výzkumné organizaci CERN

  29.4.2024

  Jste profesionální hasič a hledáte novou zajímavou příležitost? Zaujala vás myšlenka připojit se k mezinárodní organizaci, která nabízí jedinečné a obohacující prostředí? Bez ohledu na vaši rodinnou situaci pro vás máme úžasnou příležitost.
  Přihlaste se do výběrového řízení a zúčastněte se ho!

  Podrobnosti naleznete zde

 • Jubilejní dvacátý roční fotografické soutěže Hasiči před a za objektivem

  19.1.2024

  Text

 • Vyhodnocení 19. ročníku fotografické soutěže „Hasiči před i za objektivem“

  28.11.2023

  Text

 • ČAHD sdílí prohlášení CTIF

  23.11.2023

  Text

int(1)

Události

Hasiči před i za objektivem

Ač se tomu nechce věřit, v letošním roce proběhne již 20. ročník této soutěže určené především fotografujícím hasičkám i hasičům nebo fotoamatérům z řad široké veřejnosti z České republiky a Slovenska. Soutěží se opět ve čtyřech kategoriích, které zachytí nejen zásahy hasičů, jejich výcvik, hasičský sport, život na stanici, ale i momenty z jejich života.

Detail

ČAHD sdílí prohlášení CTIF

CTIF, Mezinárodní asociace hasičských záchranných sborů, vyjadřuje hluboké znepokojení nad stále se zvyšujícími ztrátami na životech a majetku v důsledku ničivých přírodních vlivů, protože svět si plně neuvědomuje jejich spojitost s probíhajícími klimatickými změnami.

Detail

Obrazek

15. Světové hasičské hry v dánském Aalborgu se uskuteční ve dnech 7. – 14. září 2024

Světové hasičské hry jsou mezinárodní sportovní akcí, na které se setkávají hasiči z celého světa a soutěží v široké škále sportovních aktivit.

Aktivity se skládají z více než 40 různých soutěží, včetně soutěže Nejtvrdší hasič přežívá, atletiky, plavání, tenisu, golfu a mnoha dalších, takže si každý najde něco, co umožní hasičům setkat se a soutěžit, sdílet dovednosti a přátelství napříč hranicemi.


Detail

Kontaktujte nás

Výškovická 40, 700 30 Ostrava – Zábřeh

cahd@cahd.cz

+420 950 730 300, +420 950 730 304

Sdílejte s námi