Oznámení o volném pracovním místě pro hasiče ve výzkumné organizaci CERN

Popis společnosti

V Evropské organizaci pro jaderný výzkum CERN zkoumají fyzikové a inženýři základní strukturu vesmíru. Pomocí největších a nejsložitějších vědeckých přístrojů na světě zkoumají základní složky hmoty - fundamentální částice, které se srážejí rychlostí blízkou rychlosti světla. Tento proces poskytuje fyzikům informace o tom, jak se částice vzájemně ovlivňují, a umožňuje nahlédnout do základních přírodních zákonů. Více informací najdete na http://home.cern.
Popis práce

Úvod

Jste profesionální hasič a hledáte novou zajímavou příležitost? Zaujala vás myšlenka připojit se k mezinárodní organizaci, která nabízí jedinečné a obohacující prostředí? Bez ohledu na vaši rodinnou situaci pro vás máme úžasnou příležitost.

Představte si, že pracujete a učíte se v nejmodernějším průmyslovém prostředí se špičkovými technologiemi a zároveň máte možnost sdílet své odborné znalosti s profesionálními hasiči z 15 různých zemí. Náš rozmanitý a inkluzivní hasičský záchranný sbor se snaží vytvářet prostředí, kde se každý cítí být ceněn a začleněn. Přihlaste se do výběrového řízení a zúčastněte se ho!

Podrobnosti naleznete zde

« zpět

Kontaktujte nás

Výškovická 40, 700 30 Ostrava – Zábřeh

cahd@cahd.cz

+420 950 730 300, +420 950 730 304

Sdílejte s námi